Добрі новини для мешканців Добротвірської громади!

Дата: 15.04.2021 10:56

Фото без описуВідновлено проведення ремонтних робіт автомобільної дороги Гайок – Рава-Руська на ділянці автошляху від с. Реклинець до с.Рокети.

Неодноразові звернення та робота, проведена Добротвірською селищною радою щодо вирішення даного проблемного питання, не були марними.

????На даний час дорожня служба виконує роботи з розпушування старого покриття, опісля покриють щебенево-піщаною сумішшю та асфальтобетоном.

????Планується відремонтувати 5 кілометрів дороги. Роботи виконує підрядна організація "Рома" за фінансування державного дорожнього фонду, залучено близько 30 одиниць спецтехніки.

Загальна вартість ремонтних робіт становить 40 мільи?онів гривень. Протяжність дороги - 19 кілометрів.

?Хочемо відзначити, що дана дорога - одна із важливих артерій Львівської області, адже сполучає автомобільні дороги державного значення Тернопіль – Львів – Рава-Руська, Ковель – Володимир-Волинськ-Червоноград – Жовква та Львів – Радехів – Луцьк, а також веде до міжнародного українсько-польського пункту пропуску "Рава-Руська - Гребенне".