Відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці

Дата: 23.03.2021 19:20

Фото без опису

Сьогодні, 23 березня 2021 року, відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та сплати заборгованості по всіх обов'язкових платежах до бюджету Добротвірської селищної ради.

На засіданні заслухано:

3-х суб’єктів господарювання, що виплачують заробітну плату менше законодавчо встановленого мінімуму;

4-х суб’єктів господарювання, що декларують мінімальні зобов’язання з акцизного податку;

7-х суб’єктів господарювання, що мають заборгованість по платежах до селищного бюджету.

Отримано роз'яснення та досягнуто взаєморозуміння з підприємцями, що відгукнулися на запрошення робочої групи.

З метою забезпечення погашення недоїмки та збільшення надходжень до селищного бюджету, робочою групою вирішено, в межах наданих повноважень, здійснювати постійний моніторинг суб’єктів господарювання, на предмет своєчасної сплати податків до бюджету, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та повноти сплати акцизного податку.

В ході наради надано роз’яснення суб’єктам господарювання в частині механізму врегулювання недостовірного боргу, застосування електронного кабінету тощо.

Робоча група на постійній основі буде проводити аналіз показників в частині дотримання законодавства по виплаті заробітної плати та сплати інших обов'язкових платежів до бюджету громади.

Фото без опису