ВІТАЄМО З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2021 11:50

Фото без опису

Сьогодні, 22 січня, відзначаємо День Соборності України. День, коли дві суверенні українські держави об’єдналися в самостійну соборну державу.

З нагоди свята, селищний голова Тарас Келеберда провів скайп-конференцію з головою Попаснянської районної державної адміністрації Луганської області Романом Власенком. Обговорено питання співпраці та культурних обмінів.

Також відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника-символа Незалежної України у селищі Доротвір.

Ідея соборності не втрачає своєї значущості та актуальності й сьогодні. Вона стала ключовою для наступних поколінь українців, адже національна єдність – обов’язкова передумова успішного спротиву зовнішній агресії.

Нехай любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Щиро бажаю всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень.

Слава Україні – єдиній, соборній, неподільній!