Заява Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

30 липня проголошено Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. У цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян про таку форму сучасного рабства як торгівля людьми, привертати увагу громадськості до важкого становища осіб, які стали жертвами цього злочину.

16:37 02.08.2021

Нацсоцслужба замінить діючу систему управління соціальним захистом населення

У країні змінюється модель надання соціальної підтримки, центр надання соціальних послуг переноситься до громад, що є зручним для людей, яким тепер не доведеться їздити в обласний або районний центр для отримання соціальних послуг. Адмініструванням цих послуг і контролем їх якості надання займеться Національна соціальна сервісна служба України. Про це повідомив голова Нацсоцслужби України Владислав Машкін у своїй колонці для інтернет-видання «Економічна правда».

09:01 02.08.2021

Відбулось засідання організаційного комітету

24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято - День Незалежності. Для того, щоб святкування пройшло гідно й організовано  - підготовку до цього дня розпочато заздалегідь.

12:29 30.07.2021

Нацсоцслужба не заглядатиме у холодильники людей

Об’єктами перевірок Національної соціальної сервісної служби України стануть всі організації, які беруть участь у призначенні або оформленні документів для встановлення субсидій та допомог, а також організації, які надають соціальні послуги. Про це повідомив голова Нацсоцслужби України Владислав Машкін у своїй колонці для інтернет-видання «Економічна правда».

17:02 29.07.2021

Профілактика гострих кишкових інфекцій рятує життя

Пік кишкових інфекцій зазвичай припадає на спекотну пору року. Підвищена температура навколишнього середовища сприяє поширенню збудників, які викликають захворювання на кишкові інфекції. До організму такі збудники потрапляють, головним чином, з інфікованою водою, зіпсованими та неякісними харчовими продуктами або контактно-побутовим шляхом через брудні руки. Основною причиною виникнення гострих кишкових інфекцій є елементарне недотримання правил особистої гігієни, технології приготування страв, умов та термінів зберігання сировини та готових страв, вживання неякісних харчових продуктів, які містять в собі збудник захворювання, тощо.

12:38 28.07.2021

Розпочались роботи з реконструкції дощової каналізації та благоустрою території по вул.Шевченка у селищі Добротвір

Продовжується реалізація Екологічної програми Добротвірської селищної ради на 2021-2022 роки, в рамках якої, за кошти Екологічного фонду, розпочались роботи з реконструкції дощової каналізації та благоустрою території по вул. Шевченка, 3-5 у селищі Добротвір.

17:01 22.07.2021