Добротвірська селищна рада проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку

Дата: 24.10.2022 08:57

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Відповідно до статті 36 Житлового кодексу України, пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 №470, Добротвірська селищна рада протягом жовтня – грудня 2022 року проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої будуть перевірені облікові дані.

Просимо громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Добротвірської селищної ради, особисто надати такі документи:

• довідки про реєстрацію місця проживання осіб, які перебувають на квартирному обліку;
  • оригінали свідоцтв про шлюб/розірвання шлюбу та народження дітей (за наявності змін з останньої перереєстрації);
  • довідки про присвоєння ідентифікаційного номера усіх членів сім’ї (за наявності);
  • оригінали паспортів усіх дорослих членів сім’ї, свідоцтва про народження малолітніх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку;
  • копії документів, що підтверджують право на пільги (при наявності оригіналу);
  • документи про право власності на житло (за наявності).

Прийом громадян з даного питання проводиться у робочий час щоденно у Добротвірській селищній раді.