Цими вихідними у селищі Добротвір відбувся районний фестиваль з нагоди річниці утворення Червоноградського району "7 громад - 1 район".

На дійство зібралися сотні глядачів, десятки виконавців та співочих колективів.

Кожна територіальна громада презентувала себе з найкращої сторони, красувалася своїми талантами, інвестиційним потенціалом, культурними здобутками.

Кожна світлиця, кожен витвір народних умільців - неповторної краси. Усі вони доклали максимум зусиль, аби належним чином представити свої територіальні громади.

На площі панував святковий настрій, весело звучали пісні та запальні мелодії, які щедро дарували присутнім аматорські колективи та особливі гості свята - гурт "Гетьман"

Таке дійство - чудова нагода познайомитися з новими громадами, обговорити спільне бачення та подальшу співпрацю в теплій невимушеній атмосфері.

Дякуємо усім, хто завітав на свято! Без Вас воно б не відбулося!

Хочемо висловити окрему подяку голові Червоноградської РДА Андрію Дяченку, голові Андрію Порицькому та депутатському корпусу Червоноградської районної ради за виділення коштів у сумі 400 тис.грн. на "Програму розвитку освіти Добротвірської громади на 2021 рік" для підтримки належного технічного стану автобусів "Школярик", закупівлю запчастин до них та пального та на "Комплексну програму розвитку медицини Добротвірської громади на 2021 рік" - 300,0 тис.грн, що будуть спрямовані на заробітну плату працівникам КНП "Добротвірська міська лікарня" у зв'язку з відсутністю фінансування та на закупівлю пільгових медикаментів для населення.